“Nowy Ład” – kalkulator dochodu przedsiębiorcy

Wypełnij kalkulator i otrzymaj wynik procentowy wzrostu twoich cen, który zapewni Ci dochód na tym samym poziomie po wejściu w życie Nowego Ładu!

Kalkulator dla osób prowadzących działalność gospodarczą opodatkowaną podatkiem liniowym (19%)

Uwaga! Powyższy kalkulator został stworzony w oparciu o przekazane przez Ministerstwo Finansów do wiadomości publicznej informacje i nie odnosi się do obowiązujących przepisów – są to jedynie szacunkowe wyliczenia. Nie odpowiadamy za nieprawidłowość wyliczeń i za ewentualne modyfikacje ostatecznie uchwalonych przepisów, które mogą mieć wpływ na zmianę otrzymanego wyniku.

Zapraszamy także do konsultacji podatkowych z naszymi doradcami pod adresem email tax@warido.com.

Artykuły zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny oraz poglądowy i nie stanowią porady prawnej. Administrator strony/Warido zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kwestiami poruszonymi w niniejszym artykule, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z nami.

Potrzebujesz wsparcia eksperta w tym zakresie?
Zobacz co zyskujesz współpracując z nami?!

Nowoczesne usługi księgowe

Dokumenty możesz dostarczać do naszego biura rachunkowego elektronicznie w formie skanów, a jeśli masz swój program księgowy to podłączymy się do Ciebie zdalnie.

Kadra zaufanych ekspertów

Specjalista, z którym rozpoczynasz współpracę staje się Twoim merytorycznym partnerem. Korzystasz z jego kompleksowego wsparcia wtedy, gdy tylko potrzebujesz.

Stały dostęp online

Wszystkie działania związane z naszymi usługami księgowymi i kadrowo-płacowymi możesz załatwić zdalnie np. przesłać dokumenty, sprawdzić stan rozliczeń czy porozmawiać ze swoim specjalistą.

Biuro rachunkowe enova

Korzystasz z nowoczesnych narzędzi, takich jak np. program księgowy enova, e-book czy dostęp do elektronicznych teczek osobowych.

Bezpieczeństwo i komfort

Wszystkie rozwiązania technologiczne, z których korzystamy są w pełni bezpieczne pod względem ochrony danych oraz dostępu do poszczególnych działań.

Edukacja w bonusie

Dzięki swojemu specjaliście Warido, na bieżąco otrzymujesz istotne informacje z obszaru wybranych usług. Poza tym możesz czerpać przydatną wiedzę w naszego bloga i zapisać się do newslettera.

Jak obliczyć ulgę IP BOX?

Jak obliczyć ulgę IP BOX?

Polski Ład wprowadził wiele korzyści dla firm, które zajmują się działalnością badawczo-rozwojową. W dzisiejszym wpisie omówimy zasady funkcjonowania IP BOX oraz wskażemy, kto może starać się o przyznanie tej ulgi.

Czytaj więcej »
Deklaracja PCC-3

Czym jest deklaracja PCC-3 i kiedy należy ją złożyć?

Zakup mieszkania czy samochodu od osoby fizycznej to przykłady czynności, które oznaczają konieczność zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych. Wówczas też ma zastosowanie deklaracja PCC-3. Jak ją wypełnić? Gdzie zapłacić PCC? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące podatku PCC.

Czytaj więcej »
ZSWA ZUS

ZSWA ZUS – zgłoszenie okresów pracy szczególnej

Wraz z początkiem marca wielu pracodawców musi pomyśleć o zgłoszeniu do urzędu pracowników wykonujących pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze. Jeśli Ty także zatrudniasz takie osoby, pamiętaj, że masz czas do końca marca, aby zgłosić stan faktyczny za rok ubiegły. Jak to zrobić?

Czytaj więcej »
Więcej
Więcej