Zaznacz stronę

  Jako biuro rachunkowe świadczące nowoczesne usługi księgowe postanowiliśmy krótko opisać cztery spośród wszystkich korzyści, które dajemy naszym klientom w zamian za współpracę z nami. Zaznaczamy równocześnie, że poniżej opisane korzyści dotyczą tych klientów, którzy zdecydowali się na indywidualny i spersonalizowany na potrzeby ich firmy pakiet szeroko-pojętych usług rachunkowo-księgowych. Jakie więc korzyści daje nowoczesna księgowość? 

Dostępność informacji o aktualnej kondycji firmy

Nasi klienci mogą liczyć na m.in. takie udogodnienia jak dostęp online do podglądu księgowości i wyników ich firmy. Mogą również o dowolnej porze i w dowolnym miejscu na świecie sami wygenerować potrzebne zestawienia takie jak bilans, RZiS czy ZOiS z udostępnionego im panelu klienta.

Elektroniczne dostarczanie dokumentów

Firmy, które zdecydowały się na współpracę z nami, faktury dostarczają na bieżąco drogą elektroniczną, a te są zaksięgowane często nawet już po 24 godzinach od ich dostarczenia. Wyniki firmy są następnie automatycznie aktualizowane i czekają w dedykowanym internetowym panelu.

Przygotowane i gotowe do akceptacji przelewy

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom i postępowi techniki, zintegrowaliśmy nasz program księgowy z większością banków w Polsce. Dzięki temu możemy przygotować naszym klientom gotowe przelewy do akceptacji czy też sami zaciągnąć do naszego systemu ich wyciągi bankowe. Jest to jedena z charakterystycznych usług dla nowoczesnej księgowości.

Bieżące wsparcie doradców podatkowych

Przepisy podatkowe w Polsce z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej zawiłe i skomplikowane, co sprawia, że bez wsparcia doradcy podatkowego firmy mają znacznie utrudnione zadanie by funkcjonować zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym.

Nasi klienci tak samo jak nasi księgowi mają możliwość bieżących konsultacji z doradcami podatkowymi firmy WARIDO TAX Sp. z o.o. – o dowolnej godzinie mogą napisać wiadomość na tax@warido.com, a ich problem podatkowy zostaje rozwiązany w ciągu 24h.

Zapraszamy do współpracy

Zbliżający się przełom roku to idealny moment na podjęcie współpracy z biurem rachunkowym czy też na jego zmianę. Firmy, które są zainteresowane naszą ofertą czy też chciałyby po prostu się z nami spotkać i porozmawiać serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 32 476 67 77) w godzinach 7:00 – 16:00 od pon. do pt., mailowego na adres sekretariat@warido.com lub też wypełnienia poniższego formularza kontaktowego! Nowoczesna księgowość jest tym, czego potrzebuje Twoja firma do ciągłego rozwoju!

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

Wymagana zgoda

Artykuły zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny oraz poglądowy i nie stanowią porady prawnej. Administrator strony/Warido zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kwestiami poruszonymi w niniejszym artykule, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z nami.

Call Now Button