Zaznacz stronę

  Jako biuro rachunkowe świadczące nowoczesne usługi księgowe postanowiliśmy krótko opisać cztery spośród wszystkich korzyści, które dajemy naszym klientom w zamian za współpracę z nami. Zaznaczamy równocześnie, że poniżej opisane korzyści dotyczą tych klientów, którzy zdecydowali się na indywidualny i spersonalizowany na potrzeby ich firmy pakiet szeroko-pojętych usług rachunkowo-księgowych. 

Dostępność informacji o aktualnej kondycji firmy

Nasi klienci mogą liczyć na m.in. takie udogodnienia jak dostęp online do podglądu księgowości i wyników ich firmy. Mogą również o dowolnej porze i w dowolnym miejscu na świecie sami wygenerować potrzebne zestawienia takie jak bilans, RZiS czy ZOiS z udostępnionego im panelu klienta.

Elektroniczne dostarczanie dokumentów

Firmy, które zdecydowały się na współpracę z nami, faktury dostarczają na bieżąco drogą elektroniczną, a te są zaksięgowane często nawet już po 24 godzinach od ich dostarczenia. Wyniki firmy są następnie automatycznie aktualizowane i czekają w dedykowanym internetowym panelu.

Przygotowane i gotowe do akceptacji przelewy

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom i postępowi techniki, zintegrowaliśmy nasz program księgowy z większością banków w Polsce. Dzięki temu możemy przygotować naszym klientom gotowe przelewy do akceptacji czy też sami zaciągnąć do naszego systemu ich wyciągi bankowe.

Bieżące wsparcie doradców podatkowych

Przepisy podatkowe w Polsce z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej zawiłe i skomplikowane, co sprawia, że bez wsparcia doradcy podatkowego firmy mają znacznie utrudnione zadanie by funkcjonować zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym.

Nasi klienci tak samo jak nasi księgowi mają możliwość bieżących konsultacji z doradcami podatkowymi firmy WARIDO TAX Sp. z o.o. – o dowolnej godzinie mogą napisać wiadomość na tax@warido.com, a ich problem podatkowy zostaje rozwiązany w ciągu 24h.

Zapraszamy do współpracy

Zbliżający się przełom roku to idealny moment na podjęcie współpracy z biurem rachunkowym czy też na jego zmianę. Firmy, które są zainteresowane naszą ofertą czy też chciałyby po prostu się z nami spotkać i porozmawiać serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 32 476 67 77) w godzinach 7:00 – 16:00 od pon. do pt., mailowego na adres sekretariat@warido.com lub też wypełnienia poniższego formularza kontaktowego!

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

Wymagana zgoda

Artykuły zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny oraz poglądowy i nie stanowią porady prawnej. Administrator strony/Warido zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kwestiami poruszonymi w niniejszym artykule, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z nami.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!