Nowoczesna księgowość dla klientów WARIDO

Nowoczesna księgowość dla firm w biurze rachunkowym Warido

  Jako biuro rachunkowe świadczące nowoczesne usługi księgowe postanowiliśmy krótko opisać cztery spośród wszystkich korzyści, które dajemy naszym klientom w zamian za współpracę z nami. Zaznaczamy równocześnie, że poniżej opisane korzyści dotyczą tych klientów, którzy zdecydowali się na indywidualny i spersonalizowany na potrzeby ich firmy pakiet szeroko-pojętych usług rachunkowo-księgowych. Jakie więc korzyści daje nowoczesna księgowość? 

Dostępność informacji o aktualnej kondycji firmy

Nasi klienci mogą liczyć na m.in. takie udogodnienia jak dostęp online do podglądu księgowości i wyników ich firmy. Mogą również o dowolnej porze i w dowolnym miejscu na świecie sami wygenerować potrzebne zestawienia takie jak bilans, RZiS czy ZOiS z udostępnionego im panelu klienta.

Elektroniczne dostarczanie dokumentów

Firmy, które zdecydowały się na współpracę z nami, faktury dostarczają na bieżąco drogą elektroniczną, a te są zaksięgowane często nawet już po 24 godzinach od ich dostarczenia. Wyniki firmy są następnie automatycznie aktualizowane i czekają w dedykowanym internetowym panelu.

Przygotowane i gotowe do akceptacji przelewy

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom i postępowi techniki, zintegrowaliśmy nasz program księgowy z większością banków w Polsce. Dzięki temu możemy przygotować naszym klientom gotowe przelewy do akceptacji czy też sami zaciągnąć do naszego systemu ich wyciągi bankowe. Jest to jedena z charakterystycznych usług dla nowoczesnej księgowości.

Bieżące wsparcie doradców podatkowych

Przepisy podatkowe w Polsce z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej zawiłe i skomplikowane, co sprawia, że bez wsparcia doradcy podatkowego firmy mają znacznie utrudnione zadanie by funkcjonować zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym.

Nasi klienci tak samo jak nasi księgowi mają możliwość bieżących konsultacji z doradcami podatkowymi firmy WARIDO TAX Sp. z o.o. – o dowolnej godzinie mogą napisać wiadomość na tax@warido.com, a ich problem podatkowy zostaje rozwiązany w ciągu 24h.

Zapraszamy do współpracy

Zbliżający się przełom roku to idealny moment na podjęcie współpracy z biurem rachunkowym czy też na jego zmianę. Firmy, które są zainteresowane naszą ofertą czy też chciałyby po prostu się z nami spotkać i porozmawiać serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 32 476 67 77) w godzinach 7:00 – 16:00 od pon. do pt., mailowego na adres sekretariat@warido.com lub też wypełnienia poniższego formularza kontaktowego! Nowoczesna księgowość jest tym, czego potrzebuje Twoja firma do ciągłego rozwoju!

Grupa Warido
ul. Wodzisławska 358
44-274 Rybnik
tel.: (+48) 537 726 726
email: sekretariat@warido.comFacebooklinkedin

Artykuły zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny oraz poglądowy i nie stanowią porady prawnej. Administrator strony/Warido zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kwestiami poruszonymi w niniejszym artykule, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z nami.

Potrzebujesz wsparcia eksperta w tym zakresie?
Zobacz co zyskujesz współpracując z nami?!

Nowoczesne usługi księgowe

Dokumenty możesz dostarczać do naszego biura rachunkowego elektronicznie w formie skanów, a jeśli masz swój program księgowy to podłączymy się do Ciebie zdalnie.

Kadra zaufanych ekspertów

Specjalista, z którym rozpoczynasz współpracę staje się Twoim merytorycznym partnerem. Korzystasz z jego kompleksowego wsparcia wtedy, gdy tylko potrzebujesz.

Stały dostęp online

Wszystkie działania związane z naszymi usługami księgowymi i kadrowo-płacowymi możesz załatwić zdalnie np. przesłać dokumenty, sprawdzić stan rozliczeń czy porozmawiać ze swoim specjalistą.

Biuro rachunkowe enova

Korzystasz z nowoczesnych narzędzi, takich jak np. program księgowy enova, e-book czy dostęp do elektronicznych teczek osobowych.

Bezpieczeństwo i komfort

Wszystkie rozwiązania technologiczne, z których korzystamy są w pełni bezpieczne pod względem ochrony danych oraz dostępu do poszczególnych działań.

Edukacja w bonusie

Dzięki swojemu specjaliście Warido, na bieżąco otrzymujesz istotne informacje z obszaru wybranych usług. Poza tym możesz czerpać przydatną wiedzę w naszego bloga i zapisać się do newslettera.

Deklaracja PCC-3

Czym jest deklaracja PCC-3 i kiedy należy ją złożyć?

Zakup mieszkania czy samochodu od osoby fizycznej to przykłady czynności, które oznaczają konieczność zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych. Wówczas też ma zastosowanie deklaracja PCC-3. Jak ją wypełnić? Gdzie zapłacić PCC? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące podatku PCC.

Czytaj więcej »
ZSWA ZUS

ZSWA ZUS – zgłoszenie okresów pracy szczególnej

Wraz z początkiem marca wielu pracodawców musi pomyśleć o zgłoszeniu do urzędu pracowników wykonujących pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze. Jeśli Ty także zatrudniasz takie osoby, pamiętaj, że masz czas do końca marca, aby zgłosić stan faktyczny za rok ubiegły. Jak to zrobić?

Czytaj więcej »
Reklama napojów alkoholowych

Reklama napojów alkoholowych

Napoje alkoholowe stanowią szczególny produkt w kontekście emitowania reklam. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że dnia 1 kwietnia 2021 roku weszło w życie rozporządzenie określające wzór nowej zbiorczej deklaracji ZUS DRA-2, która odnosi się do opłat za usługi będące reklamami napojów alkoholowych.

Czytaj więcej »
Więcej
Więcej