Zaznacz stronę

Jesteś przedsiębiorcą i odwiedziła Cię niezapowiedziana skarbówka, bo otworzyłeś się mimo restrykcji? A może prowadzisz biuro rachunkowe i chcesz chronić Twoich klientów przed bezpodstawną kontrolą z urzędu skarbowego, które w ostatnim czasie zdarzają się coraz częściej? Pobierz poniższą informację zawierającą prośbę o przeprowadzenie kontroli zgodnie z prawem, przekaż ją kontrolującemu i pokaż, że znasz swoje prawa – spowoduje to ograniczenie kontroli do totalnego minimum. W przeciwnym razie możesz zostać w pełni skontrolowany przez nadużywającego swoich praw urzędnika. Powodzenia!

Informacja dla kontrolującego

Darmowe pobieranie

Wyślij link na adres:

Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o charakterze handlowym.

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

Wymagana zgoda

Artykuły zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny oraz poglądowy i nie stanowią porady prawnej. Administrator strony/Warido zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kwestiami poruszonymi w niniejszym artykule, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z nami.

Call Now Button