Zaznacz stronę

Wniosek pracownika o pracę zdalną ( telepracę ) wystarczy by pracownik mógł pracować z domu. Liczba wniosków o zmianę formy wykonywanej pracy w najbliższym okresie zdecydowanie wzrośnie ze względu na paraliżujący gospodarkę koronawirus. W związku z tym, udostępniamy opracowany przez nas wniosek o telepracę ( pracę zdalną ) z uwzględnieniem przyczyny jaką jest koronawirus.

Wniosek pracownika o pracę zdalną

Pracownik, który chce złożyć wniosek o pracę zdalną może pobrać wzór wniosku tutaj: https://warido.com/wniosek_o_teleprace.pdf .

Wzór wniosku o telepracę

Wzór wniosku o telepracę jest identyczny i można go pobrać w tym samym miejscu: https://warido.com/wniosek_o_teleprace.pdf .

Podsumowanie

Zachęcamy do korzystania z tego wniosku w trosce o własne zdrowie, a także klientów i współpracowników.

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

Wymagana zgoda

Artykuły zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny oraz poglądowy i nie stanowią porady prawnej. Administrator strony/Warido zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kwestiami poruszonymi w niniejszym artykule, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z nami.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!