Firma
w Czechach

Prowadzisz biznes w Polsce i rozważasz przeniesienie firmy do Czech. Słyszałeś, że przepisy prawne w Czechach, dotyczące rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej, są korzystniejsze niż w Polsce. Czujesz, że brakuje Ci argumentów, aby podjąć ten krok.

Warido jako grupa spółek o charakterze międzynarodowym, skupiająca specjalistów w Polsce, Czechach i na Słowacji, posiada niekwestionowaną wiedzę i doradza w zakresie  prowadzenia biznesu w jednym z powyższych państw.

Po wnikliwej analizie charakteru Twojej firmy, posłużymy  Ci radą, czy warto przenieść Twoją firmę do Czech i czy uda Ci się zrealizować postawione przed nią cele strategiczne. 

To prawda, że Czechy są jednym z najpopularniejszych miejsc wybieranych przez polskich przedsiębiorców w związku ze zjawiskiem emigracji podatkowej.

Jednak nie każda firma posiada charakter i cechy, które sprzyjać będą rozwojowi biznesu w Czechach czy innych krajach europejskich. Zanim podejmiesz decyzję, warto poradzić się specjalistów.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany konsultacją prawną na temat przeniesienia biznesu do Czech lub innego kraju europejskiego, wypełnij formularz i prześlij go do nas. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie do 2 dni roboczych.

Zamknij