Zaznacz stronę

Niektóre spośród dostępnych szkoleń online:

Jak założyć spółkę z o.o. przez internet?

Założenie spółki przez internet staje się powszechne. Z tego szkolenia dowiedzą się Państwo jak przejść przez ten proces bezproblemowo i sprawnie. Zapraszamy!

IP BOX – preferencyjna stawka podatku dochodowego w branży IT

Jeden z naszych doradców podatkowych – Piotr Kochanecki, opowiada o uldze podatkowej IP BOX, przedstawia warunki skorzystania, korzyści oraz szanse i zagrożenia.

Kiedy należy zgłosić upadłość spółki?

Biegły Sądowy informuje o tym kiedy należy najpóźniej zgłosić upadłość spółki by uchronić zarząd od odpowiedzialności.

Jakie są formy prawne firm w Polsce?

Zastanawiasz się nad założeniem firmy, ale nie znasz form prawnych i różnic pomiędzy nimi? Nie wiesz czy założyć spółkę z o.o. czy spółkę jawną lub partnerską? Zapraszamy do szkolenia, które rozwieje Twoje wątpliwości.

Spółka za granicą na przykładzie Malty i Czech

Myślisz o założeniu spółki za granicą? Co powiesz na Czechy lub Maltę? W trakcie naszego szkolenia dr inż. Aleksander Wala, MBA wyjaśni Państwu korzyści posiadania firmy w tych krajach, a także omówi sytuacje, w których to się opłaca.

Szkolenia online


Chcesz zdobyć wartościową wiedzę nie wychodząc z domu? Zachęcamy Cię do udziału w naszych szkoleniach online, które znajdziesz na naszej nowej platformie online-academy.pl. Szkolenia online to Twoja szansa na szybki rozwój i sukces na wielu płaszczyznach! 

Stworzyliśmy naszą platformę do zamieszczania szkoleń online z myślą o osobach, które chcą się rozwijać, zdobywać w szybki sposób konkretną i wartościową wiedzę, a także dla tych, którzy chcą się swoją wiedzą podzielić. Nasze szkolenia online nie skupiają się wyłącznie na tematyce biznesu, księgowości i podatków, ale również na dietetyce, informatyce, fitness czy zagadnieniach prawnych.

Aby wziąć udział w szkoleniu online nie ma potrzeby zapisywania się na niego odpowiednio wcześniej. Wszystkie kursy i szkolenia są już dostępne na naszej platformie online-academy.pl w symbolicznych cenach pozwalających na pokrycie kosztów utrzymania i prowadzenia witryny. Zachęcamy Państwa do skorzystania z udostępnionej wiedzy lub zgłoszenia się do nas ze swoim pomysłem na szkolenie – chętnie podejmiemy współpracę w tym zakresie ze specjalistami w swojej branży!

Kursy księgowe online


Chcesz zdobyć wartościową wiedzę nie wychodząc z domu?

Zachęcamy Cię do udziału w naszych szkoleniach online, które znajdziesz na naszej nowej platformie online-academy.pl.

Szkolenia online to Twoja szansa na szybki rozwój i sukces na wielu płaszczyznach! 

 

Zobacz pełny zakres naszych usług

 

Doradztwo
podatkowe

Audyt
finansowy

Doradztwo
podatkowe on-line

Doradztwo
ekonomiczne

Firma
w Czechach

Firmy
ReadyMade

Fuzje
transgraniczne

Nadzory
właścicielskie

Outsourcing
kadrowo-płacowy

Usługi
prawne

Call Now Button