Zaznacz stronę

Po rejestracji spółki musimy upewnić się czy nasza spółka na pewno jest zarejestrowana. Odpowiadamy więc na pytanie – Jak sprawdzić czy spółka z o.o. została zarejestrowana w KRS, CRBR, urzędzie skarbowym i ZUS?

Jak sprawdzić czy nasza spółka jest wpisana w KRS?

Aby sprawdzić czy nasza spółka została już wpisana do KRS należy wejść na stronę Ministerstwa Finansów.Jak sprawdzić czy spółka została wpisana do KRS

A następnie w polu “nazwa” wpisać nazwę naszej spółki.

Jeśli nasza spółka była zakładana przy pomocy systemu S24, to po zalogowaniu w zakładce korespondencja możemy zweryfikować status naszego wniosku.

Jak sprawdzić czy nasza spółka jest zarejestrowana w CRBR?

Aby sprawdzić czy nasza spółka jest zarejestrowana w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych należy wejść na stronę ministerstwa.
Jak sprawdzić czy spółka zostala zarejestrowana w CRBR 2
W polu NIP wpisujemy NIP naszej spółki i klikamy wyszukaj. Po kliknięciu tego przycisku pokaże nam się czy nasza spółka jest zgłoszona do rejestru CRBR.

Jak sprawdzić czy nasza spółka jest wpisana w urzędzie skarbowym?

Podczas rejestracji naszej spółki z o.o. ona automatycznie zostaje wpisana do urzędzie skarbowym.
Natomiast jeśli chcemy sprawdzić, czy spółka jest zarejestrowana jako podatnik VAT to należy wejść na stronę ministerstwa.
Jak sprawdzić czy spółka zostala zarejstrowana do VAT
I wpisać w odpowiednie miejsce NIP naszej spółki / nazwę / REGON lub numer konta bankowego.

Jak sprawdzić czy nasza spółka jest wpisana w ZUS?

Podczas rejestracji naszej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w KRS zostaje ona automatycznie wpisana do ZUS, jeśli zatrudniasz pracowników – musisz dokonać osobnego zgłoszenia.

Monitoring poprawnej rejestracji spółki

Zlecając założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do naszego biura rachunkowego, otrzymasz pełny monitoring prawidłowej rejestracji, pakiet dokumentów uzupełniających do sądu, a także wsparcie merytoryczne w wyborze najkorzystniejszych ulg podatkowych.

Nasze wsparcie założenia spółki z o.o. zostało opisane tutaj: Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy!

Wymagana zgoda

Artykuły zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny oraz poglądowy i nie stanowią porady prawnej. Administrator strony/Warido zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani kwestiami poruszonymi w niniejszym artykule, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego bezpośrednio z nami.

Call Now Button