Aktualności WARIDO

Odlicz VAT od samochodu w Czechach

20 czerwca 2013

Szanowni Państwo, Informujemy iż nasza firma posiada oddział w Ostravie w Czechach i pomagamy dywersyfikować podatki i wybierać optymalne formy opodatkowania w Polsce i Czechach.

Jedną z korzyści jest pełne odliczenie VAT od zakupu samochodów osobowych a także paliwa do nich. Nie są wymagane kratki ani inne „wzory lisaka”.

W przypadku zainteresowania głębszego tematem prosimy o kontakt z naszym oddziałem w Rybniku lub Ostravie.

m4s0n501

Nasi Klienci

  • fibra_logo

Co nas wyróżnia?

Księgowość spółek z o.o. i akcyjnych

Naszą specjalnością jest obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i spółek akcyjnych. W przypadku firm zatrudniających do 50-70 osób proponujemy skorzystanie z outsourcingu księgowości a w przypadku spółek większych zalecamy zbudowanie własnego działu księgowego wraz z rekrutacją dla Państwa głównego księgowego i przejęcia nadzoru i odpowiedzialności nad takim działem.

m4s0n501

Podatki międzynarodowe

Nasi eksperci są specjalistami z międzynarodowego prawa podatkowego. Wielu z nich publikuje w międzynarodowych czasopismach są zapraszani na prelekcje i wykładają na uczelniach wyższych. Większość z nich biegle włada językami Czeskim, Polskim i Angielskim. Posiadamy także bardzo profesjonalnych doradców w obu krajach władających językiem francuskim.

Obsługa podmiotów czesko-polskich

Specjalizujemy się w obsłudze polskich firm, które otwierają spółki lub oddziały na terenie republiki czeskiej oraz firm czeskich, które otwierają oddziały na terenie Polski.

Posiadamy zawiązaną także współpracę z firmą, która zajmuje się profesjonalnym poszukiwaniem rynku zbytu dla firm polskich i czeskich chcących działać wzajemnie w drugim kraju.

Zapisz się do newslettera

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz być na bieżąco ze zmianami w oferowanych przez nas szkoleniach i usługach.

Dane kontaktowe

WARIDO Group Sp. z o.o.
ul. Wodzisławska 358
44-274 Rybnik
biuro@warido.com
tel.fax. +48 32 476 67 77

m4s0n501

Nasze biura

Czekamy na Państwa w naszych biurach w Rybniku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, oraz czeskiej Ostrawie

mapka-do-boxa